02 September 2010

Valged kaminad

Tasapisi on külm aeg lähemale hiilimas ja kodu vajab enam soojust.

Pole paremat kui jahedal õhtul ennast sooja kaminatule ääres soojendada.

Käes tass kuuma šokolaadi ja hea raamatuga.

6 comments:

 1. Kamin on üks ääretult mõnus asi, eriti nüüd, kui siin Eestis on ilmad na sügiseseks keeranud.
  Värsked lilled vaasis on samuti romantilised, kuid jah... minu käsi ei tõuse oma aiast lille murdma :) Seeõttu on mul toas vaid potililled. V.a juhtudel kui lapsed kevadel kullerkuppe korjamas käivad, või pisipoeg kõiksugu kõrrelisi ja putkelisi vaasi pistab :D Suvel ka väikseid margareetasid, mis muru sees kasvavad - kuid jah... oma pojengi, roosi ega sireli õisi ma murda ei raatsi - vaasis närtsivad nad liiga kiiresti.
  Kaunist sügise algust ka soojale maale!

  ReplyDelete
 2. Ma vajan kaminat! Eriti nii ilusaid nagu neil piltidel. Paraku hetke elupaigas see vist ei õnnestu...

  ReplyDelete
 3. Minulgi tegelikult kaminat pole. Olen elava tulega üles kasvanud, nii et tean kui mõnus see on.
  Lilledest nii palju, et mul just vastupidi. Potilillled toas mulle ei meeldi, tahaks ainult kõike värsket vaasidesse. Minu arust annavad õied ühele toale nii palju juurde ja kui veel aiast võtta on, seda enam.

  ReplyDelete
 4. Mulle meeldivad lõikelilled ja puudub ka võõristus neid vaasi panna. Olles olnud tööl lillekaupluses ja teinud suuri pidudedekoratsioone, muutub suhtumine lõikelilledesse täiesti. Enamikke ju ainult selleks kasvatataksegi.
  See lillede tuppa toomine on mulle väiksest saati nö "sissesöödetud" - vanaema ütles ikka, et toas peavad olema lilled ja laud kenasti kaetud.

  ReplyDelete
 5. Kenasti öeldud vanaema poolt, eks ta nii olegi.

  ReplyDelete
 6. Eks ma võtsin oma kommentaari hetkeolukorda arvesse võttes - pole veel aed nii õiterohke et korjata saaks. Mulle ka väga meeldivad värsked lilled vaasis :) Kuna meil maapirni-hekk sügiseti hoogsalt õitseb, siis need säravkollased õied on küll vaasis kohustuslikud :D

  ReplyDelete