05 June 2010

Valge põrand

Valge põrand ei ole vast esmane valik kodutegijatel. Tegelikult olen ma vist ainult kahes kodus sellist põrandat näinud. Ometigi näeb nii ilus ja efektne välja. 

Kaunist nädalavahetust!

5 comments:

 1. meie vanas kodus oli
  http://krista300.wordpress.com/2008/05/26/uued-unistused/

  ja uues on ka...nii et ongi 2 kodu ;)

  ReplyDelete
 2. mulle ka meeldivad valged interjöörid..aga mõtisklen, kas see valge värv on täiesti tavaline valge, mille saab igast ehituspoest kohe kaasa haarata, või on see siiski toonitud selliseks ilusaks valgeks (kardan hallikat külma valget).

  Annika

  ReplyDelete
 3. Ma arvan, et nii lihtne see tegelikult pole sest igal materjalil on oma värvid ja tehnikad kuidas neid saavutada ja ühes heas vàrvipoes on samuti olemas erinevad valge toonid, et valida soojem toon valget. Oleneb täiesti, mida teha tahad, näiteks mööblit teha on kõige parem akrüülvärvidega, puidu peal jääb kõige naturaalsem. Ise olen seda kasutanud, et saada selline kulunud ja vanavalge.

  ReplyDelete
 4. ka valge põranda omanik, elutoas said vanad põrandaplaadid vuugitud ja spets põrandavärviga üle võõbatud, et hea tugev oleks, algul olin skpetiline, et tolmurullid ja mustus kergelt nähatavad, aga ausalt öelda on selline variant parim, ilus ilus ja üldse mitte ebapraktiline, soovitan :)

  ReplyDelete
 5. Meil on teisel korrusel valgeks õlitatud põrand, aga kaalun kasvõi ühes väikses toas valgeks värvida.

  ReplyDelete