21 March 2010

Nädalavahetuse projekt

Jagan teiega ühte oma nädalavahetuse projekti. Mul vedeles sahtlis üks vana pildiraam ja toanurgas üks tavaline männipuidust kast. Kuna mulle kõik vana väga meeldib, siis otsustasin nad Shabby tehnikas ära värvida ja tulemus on siin. Ütleksin, et näevad välja vanaema pööningult leituna. Aga tegelikult on täitsa uued asjad.

Pildiraam enne...
ja pärast.
Kast enne...
ja pärast.
Ja natuke lähemalt.4 comments:

 1. Avastasin just Sinu blogi. Armastan ka just sarnast stiili sisustuses. Olen juba kaua mõelnud, kuidas saaks kas uutele või eemaldatud värviga mööblile-ustele sellist ilmet. Kas saaks vihjeid Shabby tehnika kohta? Tänud ette,
  Maris

  ReplyDelete
 2. Ma ei pannud ennem seda kommentaari tähelegi. Igatahes on Shabby tehnika kohta netis väga palju materjale, nii leidsin minagi. Praegu ei jõua täpsemalt kirjutada aga tulevikus teen kindlasti ühe postituse selle kohta.

  ReplyDelete
 3. Olen Sinu blogi väga suur austaja ning mitmed suurepärased ideed on pärit just sellest blogist. Kas saaks väikest vihjet selle kohta, milliseid värve/toone kasutasid shabby stiili loomisel aluskihina ja milliseid pealiskihina? Nädalavahetusel on mul plaanis paar tooli selle stiiliga ära kujundada, aga värvid mul veel ostmata.

  ReplyDelete
 4. Aitäh Kristiina, nagu ikka ei pane ma vanematele teemadele pandud kommentaare kohe tähele. Mina kasutasin spetsiaalset antiikvärvi, aga teha saab samuti akrüülvärvidega. Aluskihile tavaline veebaasil piduvärv.

  ReplyDelete